Jak zwiedzać Zamek w Malborku?

Nocne zwiedzanie Zamku w Malborku

W nocnej odsłonie zwiedzania prezentujemy historię tego miejsca,  fantastyczną iluminację, która to pokazuje piękno tej budowli i jej skomplikowanie. Światło w wielu miejscach podkreśla uroki architektury Zamku w Malborku.

Zapraszamy NOCNE ZWIEDZANIE – niezwykłą wędrówkę po malborskim zamku, gdzie magia iluminowanych średniowiecznych murów z pewnością dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń!

W jakich godzinach można zwiedzać zamek w Malborku?

Z anszym audioprzewodnikiem Zamek możemy zwiedzać całą dobę, szczególnie urokliwe są godziny wieczorne i nocne, gdy panuje spokój, a pięknie oświetlony Zamek w Malborku dodaje nam dodatkowych wrażeń

Ile kosztuje wstęp do zamku w Malborku?

Opłata za Audioprzewodnik “Mistrzowie i Królowie” nie uprawnia do wejścia do muzeum, ale jest dla niego alternatywą. Bilet do Muzeum Zamkowego w Malborku kosztuje Bilet normalny – 70,00 zł, Bilet ulgowy – 50,00 zł, Bilet rodzinny (2+2) – 220,00 zł,

 

Zamek w Malborku Audio Wycieczka

Jak najlepiej zwiedzać zamek w Malborku?

Zamek w Malborku najlepiej zwiedzać idąc zaproponowaną trasą, aby przyjemnie i komfortowo przeżyć Audiowycieczkę, najlepiej słuchać nagrań na słuchawkach.

Ile trwa wycieczka po zamku w Malborku?

Pełna wycieczka po terenach zamkowych i obiektach miejskich może potrwać między 3-4 godziny, ale odwiedzenie głównych punktów zajmie nam około 2 godzin.